Kampanya başlattılar! ‘Türkiye’ye F-35 verilmesin’

Yunan Amerikan Liderlik Konseyi F-35 savaş uçaklarının Türkiye’ye verilmemesi için Washington’da kampanya başlattı.

Yunan Amerikan Liderlik Konseyi (HALC) ve Amerika Ermeni Milli Komitesi (ANCA), Türkiye’nin bu yıl teslim almaya başlayacağı F-35 savaş uçaklarının verilmemesi için Washington’da kampanya başlattı.

ABD Senatörlerini ziyaret eden Yunan ve Ermeni lobisi, Türkiye’nin Yunanistan, Kıbrıs, Suriye, Ermenistan ve İsrail konusunda NATO ve müttefikleri ile ters düştüğüne dikkat çekti. Senatörlere verilen bilgide ayrıca Türkiye’nin Rusya ve İran’a da F-35 teknolojisi hakkında bilgi ‘sızdırabileceği’ iddialarına da yer verildi.

Kokpit Aero’nun haberine göre, geçen yıl Dışişleri Komisyonu üyesi David Cicilline Türkiye’ye F-35 satışının durdurulması için öneride bulunmuş ancak House Rules Committee, önerinin dikkate alınmasını engellemişti.

vermesinler bende bir türk vatandaşı olarak türkiyede yapsınlar o fabrikada çalışırız bizler 24 saat o uçağı yine çıkartırız
olaylar artık sirke döndü amerika ciddiye alırsa türkiye her türlü alternatifleri masaya yatırmak zorunda en kısa sürede de herşeyini kendi yapmak zorunda
Verirseniz sizden adi adam yok vermeyin sizden bişe isteyen yok biz gerekirse f35 olur üzerinize bomba gibi yaparız.
sanki çok iyi uçak bizde gidip Rusya’dan alalım hem daha ucuz hem daha kaliteli bari bunların ağız kokusumuzdan çekmeyiz
Ya işte budur.Bunların ocağına düştüğümüzde hep zarar gördük vakit durma vakti değil üretip bir an önce kendine yetme vaktidir.
Yerli ve Milli projelerin hızlandırılması lazım. Selçuk BAYRAKTAR’ların sayılarının artması gerekiyor. Küfür tek millettir haçlılara güven olmaz.
ABD uçağına verilen para ,boşa gitmiş demektir,bu elektronik uçakların ABD,den izinsiz havalamayacağını herkez biliyor ve en ufak parçasına binlerce dolar ödüyorsun.
Küfür milleti tektir. 18 ülke bize karşı savaşıyor. Peki bizim Müslüman ülkelerden neden ses çıkmıyor? Başımıza gelen musibetler ya bizi birleştirir ya tokat gelir. Birlik olmak zorundayız!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.