Türkiye’den ABD’yi çıldırtacak Zeytin Dalı hamlesi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ABD Büyükelçiliği önündeki Nevzat Tandoğan Caddesi’nin adının, ‘Zeytin Dalı’ olarak değiştirilmesi için gerekli teklifin imzalandığını ve bu akşam Belediye Meclisi’nde başkanlık önergesinin sunulacağını duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ABD Büyükelçiliği önündeki caddenin adının Zeytin Dalı olarak değiştirileceğini açıkladı.

Tuna, “ABD Büyükelçiği önünde bulunan Nevzat Tandoğan Caddesi’nin adını ”Zeytin Dalı” olarak değiştirmek için gerekli teklifi imzaladık. Bu akşam Ankara Büyükşehir Meclisimize başkanlık önergesini sunacağız. Hayırlı olsun, aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun.” ifadelerini kullandı.

Allahınıza kurban,Terörist Amerikanın Kenedy Caddesininde ismi değişsin! Terörist Amerika ile hiç bir şey Türkiyede kalmasın!!
SEN ADAMSIN ama ciddi yaptırım gerek istanbul ankara diüer şehirlerdeki yabancı unsur isimleri acil değişmeli şehitlerimizin adı konmalı..sayın başkan
baskan bos islerle ugrassin abd nin haberi olmaz adres degisikliginden incirligi kapatirsak o zaman cildirir
Sayın Başkanı tebrik ediyorum; benim de bir teklifim var: Kennedy caddesinin ismini de değiştirin; neden adamların başkanını caddemize isim olarak tutmaya devam ediyoruz?
ZEYTİN DALI ŞEHİTLERİ CADDESİ olsun.. ve abd büyükelçiliğinin girişinin önü ve karşı caddesine levhası asılsın..UNUTMAYACAĞIMIZI BİLSİNLER..
İncirlikte kürekcikte konya jet üssüde sırası gelince kapanacak abd ve bati Türkiyenin Türkün gücünü gorecek inşallah reis önderliğinde bütün kafirlere Türk düşmanlarına hadlerini bildireceğiz heryer afrin.her yer zeytindali.küfür.nerdeyse mehmetçik orda
İste abd ye tepki boyle verilir siz Turkiyeye ıslama ve Türke karşıysanız her yerde her an size gücümüzü ve kudretimizi hatırlatırız coniler çıldırsın hedef kizilelma
Nasıl çıldıracak? tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok. Daha büyük hamleler lazım daha büyük.
sembolik mesaj verilebilir.. ama daha başka işler bekliyoruz senden başkan..
İncirlik Kapatılsın. Kürecik Kapatılsın. Yeter Artık Kim duyacak bizi acaba?
Bence gereksiz biraz küçük bir hesap , biz zaten millet devlet tepki veriyoruz. hadi aramız düzeldi abd ile o ismi kaldıracaklar mı saçma
Böyle simgesel boyutun dışında daha etkili ve dişe değer yaptırımlar olmalı mesela incirlik üssünün kapatılması gibi…
Anlaşılan ‘algı’ dedikleri şeyin ne olduğundan da haberiniz yok. Bu bariz bir güç göstergesidir. Devamı da gelecektir. İncirlik’in de vakti var elbette.
incirlik apatılmaz öyle ilişkiler tamamen kopmadan orada atom bombaları var onlarca füze var kapı açıp kapatmaya benzemez ço seviyorsunuz boş lafları
Bende bişey zannettim. Adamlar orda devlet yıkıyor terör devleti kuruyor. Terör devleti terörrrrr. Bizde cadde adını değiştirmişiz….

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.