Pentagon’dan YPG kararı!

Pentagon, 2019 bütçesinde, SDG adını kullanan PYD/PKK’ya eğit-donat için 300, örgüte kurdurulan sınır güvenlik gücü için de 250 milyon dolar olmak üzere toplam 550 milyon dolar ayırdı.

Değil büyük kıyametin yıkımının altında KALMAZLAR mı? İşte bunu bir başarabilsek çok güzel olur. Ne duruyoruz ki? Bunun için savaşa girmeden hemen Her Müslüman ülkeyi Ülkemize davet ederek gizli olarak değil açıktan koordineli bir şekilde bu mağdur insanları örgütleyecek ekipleri kurmak gerek.
İşte ABD’nin kendi en yetkili ağızlarından çıkan açıklamalar EĞER LAHEY ADALET DİVANI hakkaniyet içinde bir adil kurumsa inanın ABD’nin de AB ülkelerinin de yandıkları gündür. Çünkü 100’lerce delil var. Üstelik de 1000’lerce de davacı çıkmazmı onların aleyhlerinde. İşte her Suriyeli şehidin ve gazinin yakını ve diğer mağdurları ile birlikte aynı şekilde IRAK’ta, Afganistan’da, Libya’da, Afrika ülkelerinde hatta Türkiye’de dahil olmak üzere tümü hep DİL BİRLİĞİ ve EL BİRLİĞİ ile Lahey’deki, BM’deki hatta hem kendi ülkelerinde hem de ABD’de mahkemelerin de sadece şu an ABD’ye binlerce davalar açılsa ne olur?
belliki abd bir terör oluşumu kurmak için elinden geleni yapacak ohalda bizde yıkmak için elimizden geleni yapacağız ama kararlığımızı göstermek için incirliği malatya küreciği kapatmamız lazım
Allahım şu amerika belasını dünya üzerinden sil mazlumların nefes alması için yerin dibine geçir bu lanet ülkeyi.
Bu Pentagona Bağlı Ne Kadar Terörist General Varsa Yakalama Kararı Çıkarılsın

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.