Nur Yerlitaş Skandal Sözler Nedeniyle Kendisini Savundu: Hakaret Ettiler
Nur Yerlitaş, canlı yayında şehitlerle ilgili kullandığı skandal ifadeler nedeniyle “Şehitler yalanının arkasına sığınıp hakaret ettiler.” diyerek kendisini savundu.

 

 

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, sosyal medyada başlattığı canlı yayın sırasında şehitlerle ilgili sarf ettiği skandal sözler nedeniyle basın açıklaması yaptı.

Yerlitaş, sosyal medyada başlattığı canlı yayında, “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter” ifadelerini kullanmıştı.

“KÖTÜ RUHLAR ASLA SEVİNMESİN” – İşte Nur Yerlitaş’ın, imza attığı skandalla ilgili basın açıklaması:

Ben Nur Yerlitaş. Benim hayata bakışımı, duruşumu beni uzaktan yakından tanıyan herkes bilir. Ucuz bir yanıltma taktiğiyle beni tüm sevenlerimin gözünde karalamaya çalışan kötü ruhlar asla sevinmesinler çünkü ben o kalıplara sığdırılamayacak kadar büyük yüreği olan bir kadınım.

 

 

“HAKARET ETTİKLERİNİ SÖYLEDİLER”

Çirkin ve kirli iştahlarıyla sosyal medyaya servis ettikleri kısacık görüntülerin aslı şudur: Sevenlerimin benden sık sık talep ettiği canlı yayını gerçekleştirdiğim bir sırada yanımdaki dostlarım bana bazı kişilerin ‘şehitler var’ yalanının arkasına saklanarak hakaret ettiklerini söylediklerinde ‘Ne yapayım Allah Allah istediklerini söylesinler’ dedim.

 

 

“ALLAH ISLAH ETSİN”

Benim bu bir cümlemi alarak yaktıkları bir ateşe beni atmaya çalışan bu kirli kalpli insanların rahatsızlığım sebebiyle düzenli ilaç alıyor olmakla içki içemediğimi unutup elimdeki soda bardağına ‘içki’ demesi de aynı yozlaşmış zihniyetin ürünüdür. Benim ülkeme, vatanıma, bayrağıma saygımı ve minnetimi karalamaya kimsenin gücü yetmez. Allah ıslah etsin onları diyorum ve takdiri siz değerli kamuoyuna bırakıyorum.

DENİZ SEKİ DEN ŞOK BAŞVURU

Deniz Seki’den Çok Konuşulacak Sözler: Bana Torbacı Dediler, Yeniden Yargılanmak İstiyorum – Uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 3 yıldır hapiste olan ve geçen 5 Haziran’da tahliye olan şarkıcı Deniz Seki, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendisine kumpas kurulduğunu iddia eden Deniz Seki, yeniden yargılanmak için talepte bulunduğunu açıkladı.

 

 

”YILLAR SONRA İTİBARIMI KURTARACAĞIM”

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, HaberTürk’ verdiği röportajda, ”Uyuşturucu temin ve tedarik eden Deniz Seki’ diye anılıyor olmak beni çok kırıyor. Bana ‘Torbacı’ bile dediler. Bu konuyla ilgili yeniden yargılanmak ve gerçekten beraat etmek istiyorum. Adalet Bakanlığı’na yeniden yargılanmak üzere bir talepte bulunduk. İnsanlar sadece yargılıyor, bilmiyorlar.

 

 

Ben neyi, kime, nasıl temin edebilirim bana lütfen açıklasınlar. Bir gün kumpas mağdurlarından sayılacağımı düşünüyorum. Yıllar sonra itibarımı kurtaracağım ve bunun için sonuna kadar savaşacağım. Benim için bu mesele artık şeref, namus meselesi. Tekrar tekrar bunları konuşmak çok canımı acıtıyor. Bu konuyu tamamen kapatmak istiyorum.”

 

 

“1192 GÜNÜN HESABINI KİM VERECEK?”

Seki, ”Neden günah keçisi seçildiğinizi düşünüyorsunuz?” sorusuna ise ”Bana sahip çıkacak, arkamda duracak kimsem olmadığı için. Sanat dünyasındaki insanlara gözdağı vermek için böyle bir yola başvurduklarını düşünüyorum. Asıl bu işleri yapan insanların başına hiçbir şey gelmedi. Geçen yıllanma, şarkılarıma, verdiğim emeklere yazık edildi. Ben bu sınavdan alnımın akıyla çıktım ancak geçen 1192 günün hesabını kim verecek?” diye yanıt verdi.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.